Reklamsız Radyo Dinleme Keyfi Yaşayın

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Reklamsız radyo dinlemek, genel olarak bakıldığında, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenler için çok önemli. Yapılan araştırmalara göre insanların radyo dinlerken olmasından en çok rahatsız olduğu şeyler arasında ilk sırayı reklamlar alıyor. İkinci sırada ise bu reklamların çok uzun sürmesi yer alıyor. Aynı sıralamada üçüncülük ise doğrudan satış yapılması olarak belirtiliyor; yani yapılan yayınlarda bir şeylerin satılması amaçlanıyor.

Radyo dinlerken yayınlanan reklamlardan sıkılanlar arasında siz de yer alıyorsanız, size güzel bir haberimiz var! Reklamsız radyo dinlemek istiyorsanız TR Radyo sizin için en doğru adres. Bu noktada kesinlikle taviz vermiyor ve yayınlarımızda kesin surette reklamlara yer vermiyoruz. Bunu sağlayabilme sebebimiz ise radyomuzun sadece hobi amaçlı olarak kurulmuş ve yayınlarına devam ediyor olması. Bu nedenle hiç bir gelir beklentimiz yok. Bu sayede sizlere reklamsız radyo dinleme olanağı sunabiliyoruz.

Yapılan araştırmalara göre, kesintisiz canlı radyo dinleyicilerinin bir radyodan en çok istedikleri şey ise müzik dinlemek. Bu noktada sizlere gün boyu müzik yayınları yapıyor ve radyo dinleme keyfinizi TR Radyo olarak arttırmaya çalışıyoruz. En fazla radyo dinlenen ortamların evler olduğunu görüyoruz. Bunu arabada radyo dinleyen kesintisiz canlı radyo dinleyicileri takip ediyor. Ancak iş yerinde radyo dinleyen kesimin oranı da oldukça yüksek. Ve çalışan kesimin radyo dinlerken müzik haricinde bir DJ anonsu duymasının, onların dikkatini dağıtacağını çok iyi biliyoruz. Dolayısı ile DJ’lerimizin yayınlarını akşam saatlerinde yapmalarına önem veriyoruz.

Reklamsız radyo dinlemeyi seven kesintisiz canlı radyo dinleyicilerinin, dinledikleri radyodan bekledikleri bir diğer şey de DJ’lerin düzgün Türkçe konuşması. Bu noktada TR Radyo olarak yayıncılarımızı özenle seçiyor ve onların sadece düzgün Türkçe konuşup konuşmadıklarına değil; aynı zamanda dinleyiciler ile iletişimlerinin iyi olup olmadığına da bakıyoruz. Ve müzik ağırlıklı bir radyo olmamız dolayısı ile de bu durum bizim açımızdan herhangi bir probleme neden olmuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*