Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyen pek çok kullanıcımız, özellikle de iPhone sahipleri genel olarak, telefondan nasıl radyo dinlenir ve telefondan nasıl radyo dinleyebilirim sorularının yanıtlarını öğrenmeye çalışıyor. Bu anlamda TR Radyo olarak sizlere Android radyo uygulaması hazırladık. İçerisinde sadece TR Radyo’yu; ama TR Radyo ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Ama bunun dışında pek çok Android radyo uygulaması ve iPhone radyo uygulaması da mevcut. Eğer kesintisiz canlı radyo dinlemek istiyor ve telefondan nasıl radyo dinlenir diyorsanız, yanıtlarımızı hemen sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Telefondan Nasıl Radyo Dinlenir?

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, TR Radyo ile kesintisiz canlı radyo dinlemek istiyorsanız, Android radyo uygulamasını indirebilir, buradan hem sorunsuzca, akıllı cihazınızı yormadan radyonuzu dinleyebilir; hem de radyo istek parçalarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Radyomuzun sosyal medya hesaplarını da bu uygulama üzerinden takip edebilir, hatta kendi sosyal medya hesabınızda, kesintisiz canlı radyo dinleme keyfi ile dolaşabilirsiniz. Ancak bu uygulama iPhone radyo uygulaması olarak çalışmamaktadır. Yakın zamanlarda sizlere iPhone radyo uygulaması ile de, sadece TR Radyo’ya ait hizmet vereceğiz.

Bunun dışında Tuneİn Radio, hem iPhone radyo uygulaması olarak; hem de Android radyo uygulaması olarak hizmet vermekte olup, ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. Akıllı cihazınızı yormaz. Telefondan nasıl radyo dinlenir diyorsanız, hem iOS işletim sistemine sahip cihazlardan AppStore, Android işletim sistemine sahip cihazlardan ise Play Store girerek Tuneİn Radio uygulamasını ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken şey, uygulamayı çalıştırmak. Ardından da arama butonuna TR Radyo yazmanız yeterli olacaktır.

MyTuner Radio, iPhone radyo uygulaması arayanların, rahatlıkla, keyifli bir şekilde kesintisiz canlı radyo dinlemesini sağlayan, aynı zamanda da bir Android radyo uygulaması. İçerisinde; TR Radyo’nun da dahil olduğu 30.000’den fazla radyoyu barındırıyor. 120’ye yakın ülke radyosunu burada bulabilmeniz bu nedenle mümkün. Eğer telefondan nasıl radyo dinleyebilirim diyorsanız MyTuner uygulamasını tercih etmeniz halinde, dinlediğiniz şarkıyı kaydedebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Uygulamanın arama kısmına TR Radyo yazarak bizi, rahatlıkla MyTuner Radio üzerinden de dinleyebilirsiniz.