Telefondan radyo dinleme programı ve Android radyo uygulamasının TR Radyo‘nun radyo dinleyicileri için ücretsiz olması, pek çok bakımdan kolaylık sağlamakta ve ücretsiz radyo dinlemeyi olanaklı hale getirmektedir. Hem de istediğiniz her ortamda… Bunun için ihtiyaç duyduğunuz tek şey ise içerisinde Android işletim sisteminin yüklü olduğu bir telefon ya da tablete sahip olmak ve tabi ki internet bağlantısı.

Telefondan radyo dinleme programı, kullanımı çok kolay bir arayüze sahip olmakla birlikte, Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinden rahatlıkla, Andorid radyo uygulaması olarak indirilebilmekte ve hem TR Radyo’da radyo dinlemek; hem de yayında bulunan DJ’den şarkı istemek kolaylaşmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, TR Radyo telefondan radyo dinleme programı, boyut olarak küçük olması dolayısı ile telefon ya da tabletinizi hiç bir şekilde yormamaktadır.

TR Radyo Android radyo uygulaması sayesinde, yayınlarımızı anlık olarak takip edebilir, yürüyüşte, iş yerinde, okulda ya da uyumadan önce bizi kendinize arkadaş edebilirsiniz. Radyo dinlemenin ruhu iyileştiren etkisini bilmeyen yoktur. TR Radyo sizlere kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini reklamsız ve ücretsiz olarak sunmakta, geçmişten günümüze unutulmayanlar ve günümüzün popüler şarkılarını sizlerle buluşturmaktadır. Genel olarak hedef kitlemiz Türkçe pop radyo dinleyicileri olsa da, tüm dinleyici isteklerini yerine getirdiğimizi de belirtmeden geçmemeliyiz.