TR Radyo‘dan ve Almina’dan herkese çok uzun bir aranın ardından yeniden MERHABA 🙂 Yaklaşık 4 aydır sizlerden ve mikrofonumdan uzak kalmak, beni adeta yayın yapmaya acıktırdı diyebilirim. Ancak yoğunluğumdan kurtulabilmem için sokağa çıkma yasakları bile hemen işe yaramadı. Ancak artık yayınlarıma, Almina iLe Nazar Boncuğu‘na başlamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Kesintisiz canlı radyo dinlemeyi ve TR Radyo’yu sevenler de aynı şeyi düşünüyorlardır değil mi?

Yayınlarıma ara verdiğim zaman içerisinde çok şeyin değiştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu zaman zarfında çok yoğundum her şeyin öncesinde ve dolayısı ile TR Radyo ile ilgilenebilme şansım da olmadı. DJ başvurusunda bulunan pek çok arkadaşım olmasına karşın, ben kendilerine geri dönüş bile yapamadım. Ancak son 1 haftadır arka arkaya gelen DJ başvuruları ve aramıza yeniden katılmak isteyen yayıncı arkadaşlarımızı kıramadığım gibi, ben de yayın yapmayı ne kadar çok özlediğimi bir kere daha hatırlamış oldum.

Pek çoğunuz, Corona dolayısı ile sokağa çıkma yasağının varlığı nedeni ile yoğunluğumun azaldığını düşünebilirsiniz. Ancak TR Radyo’ya gönül veren tüm kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz bilirler ki, benim işim zaten internet üzerinden ve ben web’den çalıştığım için, muhtemelen Corona’dan en az etkilenenlerden oldum. 🙂 Yani yoğunluğumun tam anlamı ile bittiğini söyleyemem. Fakat şunu söyleyebilirim ki: artık yayınlarıma yeniden zaman ayırmaya karar vermiş bulunmaktayım. 🙂

TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri ile buluşacak yayınlar sadece Almina iLe Nazar Boncuğu ile sınırlı kalmayacak. Bunun yanında Cüneyt, Gewezeus, Sessiz, Kaptan… ve aramıza yeni katılacak olan pek çok yayıncı arkadaşımız, Corona günlerinden başlayarak, #EvdeKal’anlara can yoldaşlığı yapmaya çalışacak. Ne dersiniz, bu sürece Yeni Yayın Dönemi desek mi?

TR Radyo olarak tüm kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimize sağlıklı günler, keyifli dinlemeler diliyor ve Başlıyoruz… 🙂