TR Radyo Tunein Radio’da

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemeyen; biraz da üşengeç bir toplum olduğumuzu, hiç birimiz inkar edemeyiz. Bu nedenle, kesintisiz canlı radyo dinlemek ya da reklamsız radyo dinlemek için tercih ettiğimiz radyonun, bir kere seçilmesi ve her seferinde de onun tek dokunuşla bulunabilmesi önemlidir. Bu anlamda sizlere, Tunein Radio’da TR Radyo’yu nasıl bulabileceğinizden söz etmek istiyoruz.

Öncelikle, yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak, kullanmakta olduğunuz akıllı telefon ya da tabletin uygulama mağazasına girin. Android işletim sistemi yüklü bir cihazınız varsa Play Store, iOS işletim sistemi kullanıyorsanız da App Store’ye gidin. Sonrasında ücretsiz olarak Tunein Radio uygulamasını bulup yükleyin. Ardından yüklemiş olduğunuz uygulamayı açın.

Bu noktada, uygulamanın 30 gün deneme sürümü bulunduğu bilgisi ile karşılaşabilirsiniz. Bunu geçin. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz çünkü.

Sağ üstte bulunan arama butonuna dokunun ve sonrasında TR Radyo yazın. Çıkan sonuçlar arasında en üstte, radyomuzun logosunu gördüğünüzde zaten tanıyacaksınız. Logoya dokunarak canlı radyo dinlemek için Play’e basmanız yeterli olacaktır. Play butonunun hemen üstünde yer alan kalp işaretini tıklamanız halinde ise bir daha arama yapmaya gerek duymadan, Tunein Radio üzerinden TR Radyo’ya ulaşabilirsiniz.

Reklamsız radyo dinlemek için sizlere önermiş olduğumuz TR Radyo’yu sevdiklerinizle paylaşmak, kendilerine armağan ettiğiniz istekleri dinlemelerini sağlamak için yapmanız gereken tek şey, sağ altta bulunan … yani üç nokta butonuna dokunmak ve buradan Paylaş’ı seçerek radyomuzu paylaşmaktan ibarettir.

Yine aynı … üç nokta butonuna dokunarak Yorum Yap kısmına ulaşıp, istek ve önerilerinizi de bize buradan ulaştırabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.Hepinize keyifli dinlemeler dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*