TR Radyo olarak sizlere, 2 yılı aşkın bir zamandan bu yana, kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını sunduk. 7/24 dinleyici isteklerine yer verdik. Gerek Dj_Almina ile gerekse Dj_Emre ile ve zaman zaman aramıza katılan arkadaşlarımızla, kimi zaman canlı yayınlar dinlediniz; kimi zaman ise en hit müziklere ve unutulan şarkılara kulaklarınızda yer verdiniz. Ve artık yeni yayın dönemimizle sizlerin karşısında olmaya hazırlandığımız bir dönemdeyiz.

TR Radyo yeni yayın döneminde sizleri neler mi bekliyor?
Bu dönemde,
kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.
Kimi zaman en hit Türkçe pop müziklerle coşacak; kimi zaman da unutulmayan kral arabesklerle kulaklarınızın pasını sileceksiniz.
7/24 dinleyici isteklerinizi yapabilecek; kaliteli DJ kadromuz ile sohbet etme olanağına sahip olabileceksiniz…
DJ olarak aramıza katılabilme şansına sahip olacaksınız…

Vee en önemlisi, sohbet platformumuzda, arkadaşlık sitesi tadında sohbet etme olanağını yakalayacaksınız. Canınız mı sıkılıyor? İnternet çağında masa başı bir işte çalışıyor ve zaman zaman işinize ara verip insanlarla diyalog mu kurmak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Bir fincan kahveyi neden birlikte içmeyelim?

Kesintisiz canlı radyo dinlemek, sohbet etmek, dinleyici isteklerinizi ulaştırabilmek için TR Radyo, en doğru seçiminiz.