TR Radyo Yeni Yayın Dönemine Başlıyor!

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 3
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere ve online radyo dinlemek isteyen tüm TR Radyo dinleyicilerine müjdeli bir haberimiz var… Sıkı durun! 3 Eylül 2018 itibari ile radyomuz yeni yayın dönemine başlayacaktır. İlerleyen bölümlerde sizlere yeni yayın dönemi ile alakalı olarak neler yapacağımızdan söz edeceğiz. Ancak öncesinde, bu zamana kadar bizi, kesintisiz canlı radyo dinleyerek ve online radyo dinleyerek yalnız bırakmayan tüm dinleyicilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Peki TR Radyo dinleyicilerini 2018 yılının yeni yayın döneminde neler bekliyor? Bizimle olmak isteyen yayıncı arkadaşlarımız ile birlikte canlı yayınlarımız olacağını öncelikle belirtmek isteriz. DJ kadromuzda yer alarak dinleyicilerimizle buluşmak isteyen arkadaşlarımız bunu, DJ Ol başlıklı formumuzu doldurarak yapabilirler. DJ olmak isteyen arkadaşlarımızdan istediğimiz ilk şey, yayını zorla değil, isteyerek yapıyor olmalarıdır; çünkü radyoculuk bir iş değil, her şeyin öncesinde hobidir. Bu nedenle, bu zamana kadar edinmiş olduğum tecrübelerime dayanarak da şunu söyleyebilirim ki: yapmış olduğunuz yayında eğleniyor, mutlu oluyorsanız, kesintisiz canlı radyo dinleyicileri arasında çok sayıda hayranınız olacaktır. İnsanların yayınlarınızı beğenmeleri, öncelikle sizin o yayından keyif almanızla mümkün hale gelmektedir.

DJ olmak isteyen arkadaşlarımızın, yayın yapmayı sevmelerinin yanında, insan ilişkilerinin de iyi olması gerekmektedir. Türkçe’yi düzgün kullanan, sağlam bir internet bağlantısına sahip olan arkadaşlarımız bizim ekip arkadaşımız olabileceklerdir. Bu arkadaşlarımız sayesinde, yeni yayın döneminde online radyo dinlerken, istemiş olduğunuz şarkıları da TR Radyo’da anında dinleme olanağına sahip olabileceksiniz.

2018 yeni yayın döneminde, canlı yayınlarımızın dışında, TR Radyo’da güncel haberlere de ulaşabileceksiniz. Kesintisiz canlı radyo dinlerken size vereceğimiz güncel haberler, elimizden geldiğince sağlık, aktüel ve magazin alanında olacaktır. Günlük yaşamda, televizyonda,gazetelerde, hatta sokakta, zaten yeteri kadar can yakan haberlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bu nedenle, sizlerle TR Radyo’da paylaşacağımız güncel haberler, olabildiğince yararlı bilgilerden oluşacak. Örneğin, güzelliğine meraklı kadınlar için yeni makyaj trendleri, sağlıklı yaşama meraklı olanlar için güncel sağlık bilgileri; hatta pasta, yemek tarifleri, sevdiğiniz ünlülerin güzel haberleri… online radyo dinlerken sizlerle birlikte olacak.

Kısacası, TR Radyo’da 2018 yeni yayın dönemi sizler için bomba gibi başlayacak ve aynı şekilde devam edecek. Ayrıca sizleri de canlı yayın konuğu olarak aramızda görmek bizleri çok mutlu edecek. O halde, hepimizin eli yüreğinde, 3 Eylül 2018’i sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*