Türkçe pop radyo dinlemek isteyenlerin zaman zaman nostaljik radyo dinlemek istediklerine de, bizler özellikle TR Radyo kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimizden elde etmiş olduğumuz izlenimler sonucunda şahit olabiliyoruz. Bu nedenle de Türkçe pop radyo dinle reklamsız kategorisinde yer alıyoruz. Bunun sebebi belki, geçmişte, gençken dinlediğiniz şarkıları dinlemek istemenizden kaynaklanıyor ve gözlerinizi kapatıp o yıllara gitmek isteyebiliyorsunuz. Bu noktada TR Radyo olarak sizlere elimizden geldiğince destek oluyor ve sizi, geçmişin, gençliğinizin özlediğiniz günlerine götürüyoruz.

Kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz için TR Radyo’da, Türkçe pop radyo dinleyicilerine özel, sık sık 70, 80 ve 90’lı yılların müziklerine yer veriyoruz ki bu noktada nostaljik radyo dinlemek isteyenlerin aslında neden geçmişe özlem duyduklarını biliyoruz. Ah o eski şarkılar… Bazılarımızın çocukluk, bazılarımızın ise gençlik yıllarının hatıralarını saklıyorlar içlerinde. O şarkılar ki, bazen mutlu olduğumuzda eteklerimizi savurarak dinlediğimiz; bazen de yaşadığımız ayrılıkların ardından hüzünlendiğimiz şarkılar…

Kelimenin tam anlamı ile bir nostaljik radyo değiliz; ama nostaljik radyo dinlemek isteyen kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine, TR Radyo olarak istediklerini veriyoruz. Her şeyin öncesinde, nostaljik yayınlarımızın olduğu saatlerimiz var. Ancak biz nostaljik şarkıları sadece o saatler içerisine sıkıştırmıyor; bununla birlikte diğer yayınlarımızda da yer veriyoruz ki zaten Türkçe pop radyo dinlemek isteyen bir kesintisiz canlı radyo dinleyicisi, sadece günümüz müziklerini değil; eski şarkıları da dinlemek istiyor. Biz de bu nedenle şarkı seçimlerimizi sadece günün popüler müziklerinden değil, nostaljik şarkılardan yana da yapıyor ve böylece Türkçe pop radyo dinleyicisinin isteklerini tam olarak yerine getirmeye çalışıyoruz.

Türkçe pop radyo dinle reklamsız kategorisinde sizlere sadece kendi seçimlerimizi değil; bunun yanında kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimizin isteklerini de sunuyoruz ki bu noktada istek hattımızın 24 saat açık olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz. O halde Türkçe pop radyo dinlemek ve nostaljik radyo dinlemek istediğinizde ve dinlemek istediğiniz şarkıları anında kulak hizanıza getirmek istediğinizde TR Radyo size tek başına yeter. Keyifli dinlemeler dileriz.