Tune in Radio iLe Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere, internet üzerinde, gerek masaüstü, gerek mobil kullanıcılarına farklı olanaklar sağlanmış bulunmaktadır. Söz konusu bu olanaklar arasında yer alan Tune in Radio, özellikle mobil kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmaktadır. Reklamsız radyo dinlemek istiyor, her türden müziğe ve isteklerinize yer verilmesini istiyorsanız, radyomuzu siz de Tune in Radio üzerinden dinleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey, sahip olduğunuz mobil cihazın uygulama mağazasına girmek. Örneğin, Android telefon ya da tabletiniz varsa, Google Play Store’ye girebilirsiniz. Sonrasında burada, arama kısmına, Tune in Radio yazın ve karşınıza çıkan ücretsiz uygulamayı cihazınıza yükleyin. Sonrasında da yüklemiş olduğunuz uygulamayı açın.

Bu işlemin sonrasında, kesintisiz canlı radyo dinlemek ya da reklamsız radyo dinlemek için, yüklemiş olduğunuz uygulamanın arama kısmına, Mavimiz yazın. Karşınıza çıkan, 24 Saat Kesintisiz Müzik logolu radyoyu tıkladığınızda, bize ulaşabilecek ve radyo keyfini doyasıya, istediğiniz her ortamda yaşayabileceksiniz.

Tune in Radio dinlerken cihazınız içerisinde istediğiniz gibi dolaşabilme olanağına da sahip olursunuz, çünkü bu uygulamanın sizi kilitlemesi gibi bir durum söz konusu değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*