Masaüstü radyo dinleme programı ile TR Radyo canlı yayınlarını, yaklaşık 2 aydır pek çok kesintisiz canlı radyo dinleyicisi kolaylıkla dinliyor. Müzik evrenseldir. Ve kesintisiz canlı radyo dinlemek sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, dünya genelinde söz konusudur. Özellikle Türkiye hasreti çeken gurbetçilerimiz için TR Radyo canlı yayınlarının bir benzeri daha yoktur. Masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza indirdiğinizde, sadece kesintisiz canlı radyo dinlemekle kalmaz; aynı zamanda sohbet sitesine bağlanarak, yeni arkadaşlıklar, dostluklar da edinebilir; hatta yeni aşklara, sadece kesintisiz canlı radyo dinlerken yelken açabilirsiniz.

TR Radyo canlı yayınları, dinleyicilerinin desteği ile birlikte, 2015 yılının ortalarından itibaren başladı. Her geçen gün kendini daha da geliştirdi. Ve kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenler için ne en kolay ve gündemde ise onu sunmaya çalıştı. Bunun son adımı masaüstü radyo dinleme programı oldu. Kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey, masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza yüklemek. Sonrasında ise kurulumu gerçekleştirip, TR Radyo canlı yayınlarını dinlemek istediğiniz zaman programı çalıştırmanız yeterli.

Kesintisiz canlı radyo dinlemek için kullanmakta olduğunuz masaüstü radyo dinleme programının, sizlere TR Radyo canlı yayınlarını sunmasının dışında, sohbet edebilme olanağı sunması ve yayında bulunan DJ’e istekte bulunma fırsatı vermesi, programın ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Bunun yanında radyomuzla ilgili almanız gereken bilgileri de masaüstü radyo dinleme programı ile alabiliyorsunuz. Ve sizi belki de en çok sevindirecek şey de, tüm bu detayların tamamen ücretsiz olması. Ve bununla da kalmayıp, sizlere, masaüstü radyo dinleme programında, hiç bir şekilde reklam sunumu gerçekleştirmiyoruz. Çünkü reklamları biz de sevmiyoruz.

TR Radyo canlı yayınlarında, kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine yayınlarımızın aktarımını gerçekleştirirken, ya da masaüstü radyo dinleme programından hiç bir şekilde gelir elde etmemekteyiz. Zaten bunu, reklamsız kesintisiz canlı radyo dinlerken kolayca algılayabileceksiniz. Kısacası, TR Radyo canlı yayınları hobi ürünüdür ve hobisi kesintisiz canlı radyo dinlemek olanlara hitap eder. Bu nedenle, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Eğer istekleriniz ya da önerileriniz varsa, bunları bizlere, sayfanın üst menüsünde yer alan İletişim butonuna tıklayıp, formu doldurarak iletebilirsiniz. Yapabileceğimiz, aklımıza gelmeyen şeyler mutlaka vardır. Bu anlamda desteklerinizi bekliyoruz.