4 Ağustos 2017 Cuma günü itibari ile vizyona girecek filmleri gözden geçirebilir ve hafta sonu, sıcak havada dolaşmaktansa, eşiniz, çocuklarınız ya da arkadaşlarınız ile birlikte, klimalı bir ortamda film izleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Peki bu hafta hangi filmler vizyona girecek? İşte TR Radyo farkıyla, haftanın filmleri:

4 Ağustosta Vizyona Girecek Filmler

■ Denizde Dehşet
■ Anne
■ Kara Kule
■ Balerin Ve Afacan Mucit
■ Cumali Geber – Allah Seni Alsın
■ İsmail’in Hayaletleri
■ Bırak Kendini
■ İki

Cumali Geber – Allah Seni Alsın

İsminden de anlaşılacağı gibi, bir komedi filmi. Gökhan Gök Yönetmen koltuğunda oturmakta. Oyuncu kadrosu ise Ferhat Göçer, Ece Seçkin, Emre Keskin, Doğa Konakoğlu, Halil Söyletmez… Adana’lı Cumali Ceber’in lüks bir otelde tatil yapmak için, okuldan bir türlü mezun olamayan iki oğlunu alarak Kuşadası’na gidişi ve sonrasında başına gelenler, filmde konu ediliyor.

Anne

Çekimleri ABD’de gerçekleşen Anne filminin süresi 94 dakika ve film gerilim türünde çekilmiş bulunmakta. Karla, oğlu Frankie ile birlikte parkta zaman geçirmekte iken, bir zaman sonra oğlundan ses gelmediğini fark eder ve dönüp baktığında, çocuğun zorla bir arabaya bindirildiğini görür. Oğlunu kaçıranların peşine düşen Karla, polise de konu hakkında bilgi verir; ama sonrasında, olayı çözmesi gerekenin kendisi olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir. O acılı bir annedir artık ve oğlunu kurtarana kadar durmayacaktır.