Herkese merhabalar arkadaşlar. Kesintisiz canlı radyo dinlemeyi, tıpkı benim gibi seven gönül dostlarım, bugün itibari ile bir ilke imza atıyor ve Dj Almina iLe Nazar Boncuğu olarak akşam radyo programları arasında yer almaya başlıyorum. Beni bilen bilir; bilmeyenlere anlatmak istersem de: hareketli, enerjik bir DJ olarak biliniyorum. Akşam radyo programları ise genellikle slow tarzda oluyor. Peki neden akşam saatlerini tercih ettim?

Neden akşam saatlerini tercih ettim; çünkü artık gündüz yayın yapmak için pek uygun durumda değilim; yoğun bir tempo ile yazmam gereken makalelerim bulunuyor. Bu nedenle sizlerle, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi akşamları 20:00 – 22:00 saatleri arasında buluşmaya karar verdim. Peki ama hareketli bir DJ nasıl akşam radyo programları arasında yer alır?

Aslında bu bir ilk değil, hatta akşam radyo programları arasında show yapan arkadaşlarım da bulunuyor. Ama ben program formatımın ne olacağı ile ilgili kararı henüz vermiş bulunmuyorum. Normalde ilk yarım saat hareketli şarkılar alıp, sonrasında dinleyici isteklerine yer veren, son yarım saat ise slow olan bir yayın formatına sahip bulunmaktayım. Ve dinleyici isteklerinin yoğunluğu dolayısı ile genellikle o son yarım saatlik kısmı da isteklere kaptırıyorduk. Zaten yayını dinlediğinizde, sohbet etmeyi seven bir DJ olduğumu göreceksiniz; aradaki ayrımın farkına varın lütfen: Geveze değilim 🙂 Sohbet etmeyi seviyorum sadece ve müzik kutusu da değilim zaten. Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenler bunu gün içerisinde zaten yapıyor; biraz da sohbet etmek hakkım yayında öyle değil mi?

Konuyu nereden alıp nereye getirdiğimi ben bile anlamadım, yayında da böyle oluyor. Ve bu yazıyı zaten makale formatında yazmadığım için, Dj Almina’nın doğal halini okumuş oldunuz 🙂 O halde ne diyoruz arkadaşlar?

Çarşamba – Perşembe – Cumartesi 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da, DJ Almina iLe Nazar Boncuğu’nda görüşmek üzere 🙂