Almina’yı tanıyanlar?
Tanımayanlar?
Tanışmak isteyenler?
Biraz tatlı
Bazen cadı
Ama her zaman keyifli; hep canlı
Almina’yla Nazar Boncuğu şimdi sizlerle…

14 Temmuz 2018 Cumartesi akşamı almış olduğum 20:00 – 22:00 yayınımın hemen sonrasında, hiç bir problem yokken babamı kaybettim. Her şey bir anda oldu, ne olduğunu anlayamadım. 15 dakika içerisinde her şey oldu ve bitti diyebilirim.

13 senelik Onkoloji hikayemiz vardı ve bunun bir gün olacağını biliyorduk; hepimizin başına ölümün bir gün geleceği gibi… Ama, yayına başlamadan 20 dakika önce babama herhangi bir şeye ihtiyacı olup olmadığını, yayına başlayacağımı söylediğimde, herhangi bir şeye ihtiyacı olmadığını söyledi. İyisin di mi dediğimde de iyi olduğunu söyledi ve kolay gelsin diyerek beni yayına gönderdi.

2 saatlik yayının bitiminde ise annemin, “hastaneye gidiyoruz” sesini duydum, o anda ambulansı aradım ve sonrasında ambulansı almaya indim. Geldiğimizde ise hemen hastaneye koştuk. 13 dakika ambulansın geldiği süreydi.

Hastane raporunda ise babamın daha evde vefat ettiği yazıyordu.

Üzerinden tam 1 ay geçti. Her şeyi kendim yaşamış da olsam, hala babamın ölümüne inanamayan bir ben var. Yayın almayı özlemiştim. Bunu bilen arkadaşlarımın ısrarı ile aldığım yayında 1 saati zor tamamladım. Bir süre daha bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Mikrofonu açmak gelmiyor içimden.

Tüm dinleyicilerimin bilgisi olmasını istediğim için paylaştım. Ve işte 14 Ağustos 2018 itibari ile Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu yayın kayıtlarım

Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu 14 Ağustos 2018
Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu 21 Ağustos 2018