Dj Almina iLe Nazar Boncuğu Yeni Gün Ve Saatinde Sizlerle

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 4
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemeyi seven siz değerli dinleyicilerimiz için TR Radyo‘da her geçen gün bir yeniliğe daha imza atmaya çalışıyoruz. Ve belki de sizi en çok sevindirecek haberimiz: Dj Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun yeni gün ve saatinde sizlerle birlikte olacak olması… Radyo sohbet kanallarında sohbet keyfini de yaşamanın yanında, isteklerinizi iletebileceğiniz canlı yayınımız hakkında bilgileri hemen sizlere aktaralım…

Dj Almina iLe Nazar Boncuğu hakkında bilgilerimizi aktarırken ilk olarak sizlere gün ve saatlerimizden söz edelim. Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 20:00 – 22:00 saatleri arasında, kesintisiz canlı radyo dinlemeye Dj Almina eşliğinde devam edeceksiniz. Ve bu, Dj Almina için de bir ilk olacak; çünkü akşam radyo programları arasında ilk kez yer alacak. Yoğun tempoda geçen gününüzü Dj Almina’yı canlı yayında dinleyerek sonlandırabileceksiniz.

Akşam radyo programları, gündüz saatlerine göre biraz daha farklıdır. Gündüz radyo programlarında, çalışanların da dikkatinin dağılmaması adına, kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenler için sadece müzik yayını yapılabilir. Ancak akşam radyo programlarını dinleyen kesim, günün stresini atmak ve yayına interaktif olarak karılmak ister. Tam da bu noktada hem radyo sohbet kanallarımızda sohbet edebilir; hem de TR Radyo’da DJ Almina’nın keyifli yayınını dinleyebilirsiniz.

Peki Dj Almina iLe Nazar Boncuğu’nda neler bulursunuz? Her şeyin öncesinde hareketli bir başlangıç yapar; sonrasında ise istemiş olduğunuz şarkıları dinlersiniz. İstekleriniz de bittiğinde günü, sevilen ve unutulmayan slow şarkılarla sonlandırırsınız. Bu arada isterseniz Dj Almina’nın canlı yayın konuğu olabilir; size özel hazırlamış olduğu sorulara yanıt verebilirsiniz. Bunun dışında zaten Dj Almina her yayınında farklı bir konu belirlemektedir.

Tüm bunların yanında yabancı müzik isteklerinizi Dj Almina yerine getirmeyecektir. Bu isteklerinizi ancak, rüşvet karşılığında çaldırabilirsiniz; o da belki 🙂 Eeee her şeyi Dj Almina’dan beklememek gerek öyle değil mi? O halde, Pazartesi, Çarşamba, Cuma akşam 20:00 – 22:00 saatleri arasında görüşmek üzere.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*