Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 6
    Shares

DJ_Almina iLe Nazar Boncuğu Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Çarşamba akşamları 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da siz değerli kesintisiz canlı radyo dinleyicileri ile buluşuyor.

TR Radyo yayınlarında genel olarak kesintisiz canlı radyo dinlemeyi hedef alan kesime hitap ediyor. Ancak her ne kadar durum bu şekilde olsa da radyodan şarkı istemeyi tercih eden dinleyicilerinin de var olduklarını biliyor ve görüyor. Hal böyle olunca belirli gün ve saatlerde yayınlarına canlı yayın formatında devam ediyor. DJ_Almina iLe Nazar Boncuğu da bu canlı yayınlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Nazar Boncuğu TR Radyo’da

DJ_Almina iLe Nazar Boncuğu TR Radyo’da haftanın 4 günü kesintisiz canlı radyo dinleyicisi ile buluşuyor. Bu yayınlarda Çarşamba gününün diğer günlerden bir ayrıcalığı bulunuyor. Çarşamba akşamları 20:00 – 22:00 saatleri arasında Almina sizlere nostalji konseptli; özellikle de 90’ların en güzel şarkılarından oluşan bir yayın hazırlıyor. 90’lar yayınını tüm TR Radyo dinleyicileri büyük bir beğeni ile takip ediyor. Ancak burada çok daha önemli bir konu var ki o da 90’lar yayınlarında bazen tüm yayın; bazen de yayının ilk yarım saati o yılların beğenilen sanatçılarından birine ayrılıyor ve belirlenen zaman dilimindeki tüm şarkılar sadece o sanatçıya ait oluyor. Almina bu konsepte uygun olarak yaptığı ilk yayınında Sezen Aksu şarkılarına yer verdi. Ve 2 saatlik zaman dilimine sığmayan Sezen Aksu şarkıları için bir kaç haftalık aralıklarla bir kaç yayın daha yapılabileceğini belirtmeden geçmemeliyiz.

Nazar Boncuğu TR Radyo’da Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamları ise her zamanki yayın akışı ile kesintisiz radyo dinlemeyi sevenlerle buluşuyor. Buna göre yayının ilk yarım saati, Almina tarafından seçilen hareketli şarkılardan oluşuyor. Sonrasında dinleyici isteklerine yer veren Almina 21:30 itibari ile de Almina iLe Slow Saatler yapıyor. Bu zaman diliminde de geçmişin ve günümüzün en sevilen slow şarkılarını dinleme ve anılarınıza dalabilme olanağını elde edebiliyorsunuz.

Nazar Boncuğu TR Radyo’da genel olarak Türkçe Pop, Fantazi ve Rock tarzındaki şarkılara yer veriyor. İsteklerinizi ise Almina’ya istek paneli üzerinden ulaştırabileceğiniz gibi, WhatsApp hattı ile canlı yayına katılmak sureti ile sevdiklerinize kendi sesinizle armağan edebilme şansını da elde edebiliyorsunuz.

Nazar Boncuğu TR Radyo‘da başarılı isimleri de konuk olarak ağırlıyor. Hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz sanatçıları ve şarkılarını daha yakından tanıma şansına bu yayınlarla birlikte sahip olabiliyorsunuz.

Neden Nazar Boncuğu?

DJ_Almina iLe Nazar Boncuğu programı 2005yılından bu yana yapılmakta olup, program adında bugüne kadar hiç bir değişikliğe gidilmemiş ve bundan sonra da gidilmeyecektir. Buna neden olan en önemli şey ise Almina’nın en sevdiği rengin Mavi olmasıdır. Nazar Boncuğu ona her şeyin öncesinde Mavi’yi çağrıştırmakta olup, bununla birlikte güzel enerjileri de beraberinde getirmektedir.

Pek çok farklı radyoda yayın yapmış olan Almina genellikle değişim yolunu seçmemekte olup, yayın akışına dahi küçük eklemeler yapmakta; ama herhangi bir şeyin çıkarımını olabildiğince gerçekleştirmemektedir. Pek çok dinleyicisi Almina’yı fon müziğinden dahi tanımaktadır. Dolayısı ile program adı olarak Nazar Boncuğu’nun Almina ile bütünleştiğini söylersek yanlış bilgi de vermemiş oluruz.

DJ_Almina iLe Nazar Boncuğu’nu akşam saatlerinde dinleyerek, hem günün stresini üzerinizden atabilir; hem de müziğin sizi dinlendirmesine izin verebilirsiniz. Buna ek olarak canlı yayına katılabilir ve sevdiklerinize sürpriz yapabilir; kimseye sürpriz yapmasanız dahi Almina ile keyifli bir sohbet gerçekleştirerek istediğiniz şarkıyı dinleyebilme hakkını elde edebilirsiniz. Kesintisiz canlı radyo dinlerken arada bir bu şekilde canlı yayınlar dinlemek de sizi mutlu edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*