Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 6
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemek, sadece müzik yayını dinlemekten ibaret olmayıp, zaman zaman canlı yayın yapan DJ’lerden istek istemek de gerekir. Dj_Almina, TRRadyo’da, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, 14:00 – 16:00 saatleri arasında Nazar Boncuğu’nda sizlerle buluşuyor. Türkçe Pop ve Fantazi tarzındaki en güzel müzikleri, sizlerden gelen isteklerle buluşturarak sizlerle paylaşıyor.

Dj_Almina ile Nazar Boncuğu, 14:30’a kadar, Dj_Almina tarafından seçilen hareketli şarkılarla, sonrasında ise sizlerden gelen isteklerle devam etmektedir. Ancak her yayın birbirinden farklı olur. Nasıl derseniz: Çarşamba günü, Dj_Almina tarafından seçilen şarkılara talip olarak, şarkılardan fal tutarsınız. Perşembe günleri, isteklerinizi Skype üzerinden yayına canlı bağlantı ile karılarak, sevdiklerinize canlı canlı şarkı armağan edersiniz.

Bunun dışında, her yayının bir konusu vardır ve siz, Dj_Almina tarafından sorulan sorulara yanıt vererek, fikirlerinizi herkesle paylaşmış olursunuz.

Kısacası, kesintisiz canlı radyo dinlerken, hem geçmişten günümüze unutulmayan ve popüler müzikleri dinler, hem de canlı yayının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dj_Almina ile Nazar Boncuğu’nu TRRadyo’da, ummadığınız bir anda da dinleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*