Kesintisiz canlı radyo dinlemek istiyorsanız, doğru yerde, TR Radyo’dasınız. Reklamsız radyo dinlemek istiyorsanız, TR Radyo sizin için yine doğru adrestir. Ancak, zaman zaman isteklerinizi sevdiklerinize anonslarla göndermek isteyebilirsiniz. Ve bu noktada Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu‘nu, yeni günleri ve yeni saatinde, yine TR Radyo’da dinleyebilirsiniz.

Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri, 12:00 – 14:00 saatleri arasında TR Radyo’da sizlerle… Peki programda neler bulabilirsiniz?

Her şeyin öncesinde, 12:00 – 12:30 saatleri arasında, Dj_Almina tarafından sizlere, en canlı, en hareketli şarkılar dinletilir. Sonrasında da isteklerin startı verilmektedir. Türkçe Pop ve fantazi türündeki şarkılarınızı, Çarşamba günleri Almina’dan isteyebilir ve yayın formatına uygunluğu çerçevesinde dinleyebilirsiniz. Yine Çarşamba günleri, Almina tarafından belirlenmekte olan, günün sorusuna da cevap vermeniz istenecektir.

Perşembe günleri, şarkılardan fal tutma günü olarak değerlendirilmekte olup, Almina tarafından verilen numaralar arasında istek yapmanız beklenir. Bu da yine 12:30 itibari ile gerçekleşmektedir. Siz istek hattına sadece belirtilen sayılar arası bir rakam yazar ve kesintisiz canlı radyo dinleme eylemini gerçekleştirirken, yazmış olduğunuz sayının karşılığı olan şarkıyı fal şarkınız olarak dinleyebilir, istediğiniz kişilere de armağan edebilirsiniz.

Cuma günleri ise konuk günüdür. Yayına konuk olarak Almina ile sohbet etmek isteyenlerin, Skype üzerinden, Dj_Almina Nazar Boncugu araması ile bulacakları Skype adresini eklemeleri gerekmektedir. Her bir konuğun ortalama 3 dakika zamanı bulunup, Almina tarafından sorulan soruyu cevaplaması isteniz ve sonrasında da istediği şarkıyı kendi sesinden istediği kişilere armağan etme şansı bulunmaktadır.

Kısacası, reklamsız radyo dinletmek bizim işimiz, Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinlemek ise sizin göreviniz. Yayınımıza bekleriz…